Firma

Tworzymy komfort wypoczynku. Nie prowadzimy produkcji masowej. Każdy artykuł wykonywany jest indywidualnie. Dzięki temu pojedynczy mebel tworzony jest z wielką precyzją.

about1

Stolarstwo to moja pasja i sposób na życie. Wypływa z wewnątrz mojej osobowości i daje mi dużą satysfakcje oraz spełnienie.

Stanisław Biernat | Właściciel "Meble Ogrodowe"
Jesteśmy firmą gdzie w rodzinnej atmosferze od 18 lat projektujemy i wykonujemy meble ogrodowe. Proponujemy jakość godną światowych marek w polskiej uczciwej cenie. Kierujemy się miłością i szczerością w relacjach z klientami. Chętnie doradzamy abyście mogli Państwo dokonać najlepszego dla Was wyboru. Stawiamy na otwartość słuchając Państwa opinii tak aby dostosować się do potrzeb. Aktywnie uczestniczymy w wielu imprezach targowych. Zajmujemy się produkcją mebli ogrodowych drewnianych. Produkujemy: komplety ogrodowe. Wykonujemy meble ogrodowe na indywidualne zamówienie.

Potrzeby każdego klienta są dla nas priorytetem, ponieważ bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy wykonany przez nas produkt, również taki, z którym nie poradziłaby sobie inna firma. Meble przez nas wykonane wyróżniają się pod względem jakości. Każdy element, z którego będzie składał się późniejszy wyrób malowany jest osobno impregnatami i farbami najwyższej jakości. Spowalnia to późniejsze procesy gnilne i pozwala cieszyć się pięknem mebli na dłużej. Meble wykonywane są głównie z olchy, grubość po obróbce 42mm, drzewo jest sezonowane i suszone do około 12%


Setki klientów indywidualnych i nasi klienci firmowi:

  • MARPIS
  • Pizzeria Capri
  • Pizzeria Italiana